RÜYADA YIKANMAK

Bir rüyadaki banyo yapmak, arınmayı ve düşüncenin olumsuz unsurlarının ortadan kaldırılmasını sembolize eder. Kendinizi veya başkalarını küvette yıkanırken görmek, yabancılara ve bedensel zararlara dikkat etmeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada Okyanusta, bir nehirde veya denizde yüzdüğünüzü görmek para kazanmayı bekleyebileceğiniz anlamına gelir. 

Kirli suyla banyo yaparsanız, kaba insanlara dikkat etmeniz gerekir. Bu rüyanın açıklamaları oldukça çeşitlilik gösterebilir, ancak kendinizi rüyada banyo yaparken görmek, genel olarak sağlıklı ve ileride dengeli bir yaşam öngörür.

Rüyada banyo yaptığınızı görmek, manevi iyiliğinizin farkındalığını gösterir ve içsel benliği temizleyen bir eylemdir. Banyo yapan başka insanları rüyanızda görürseniz, yaşamlarında önemli kararlar almak için başkalarına yardım etmeniz gerektiğini gösterir. Birçok kadın için rüyada yıkanmak, işleri kolaylaştırma zamanının geldiğini sembolize eder. Bu rüyanın kilit mesajı, nihayet kendini iyileştirmenin zamanı olduğudur. Erkek iseniz rüyada yıkandığınızı görmek, bu ufukta olumlu haberler olduğunu gösterir.

Rüyanızdaki banyo, neşe ve mutluluğun eseridir. Kendinizi banyo yaparken görmek kavgaya son vermek manasına gelir. Banyo yapmak için çaba harcamak, gerçek hayatındaki zorluklarla yüzleşeceğinize işaret eder. Eğer rüyanıza sıcak bir banyo yapıyorsanız, bu, hastalık ve aynı zamanda bir arkadaşınızın veya ebeveyninizin kaybı anlamına gelir. Banyo çok sıcaksa, dikkatsiz bir hareket için hor görürsünüz. Bitkisel banyo, yaklaşmakta olan bir projeye duyulan heves demektir.

Bir akarsu gibi bir akan suda yıkanmak bolluk ve aydınlanma belirtisidir. Gölde veya su birikintisinde yıkanmak, önümüzdeki yıllarda mutluluk demektir. Denizde yıkanmak da yakında gelecek bir mutluluk kaynağına işarettir ve deniz suyu açıksa, bu büyük bir mutluluk işaretidir. 

Rüyada berrak suda banyo yapıyorsanız, bu refahı temsil eder. Berrak ve soğuk su, ileride iyi bir sağlık öngörür. Bununla birlikte, rüyanızda kirli suda banyo yapmak acil tehlike anlamına gelir. Su ılıksa, güvensizliği ve kendi sağlığınız için endişeleri öngörür.

Boş bir küvet görmek, kaybedilen fırsatları temsil eder. Küvette banyo yapmak da sağlığınızın bir işaretidir. Ayaklarınızı yıkamak sadece bir nostalji işaretidir. Ayaklarınızı ılık suyla yıkarsanız, yeni ve coşkulu planlarınız olacaktır. Ayaklarınızı soğuk suyla yıkamak, yolunuza çıkan sakin bir dönemin işaretidir. Eğer su çok soğuksa, bu, düşmanlarınıza kavgalar, uyuşmazlık ve yakın bir saldırı, hatta size zarar vermek isteyen insanlardan gelen hoş olmayan bir ziyareti gösterir. Ayaklarınızı deniz suyuyla yıkamak, harika bir iş yapmak üzere olduğunuz anlamına gelir.

Rüyanızda uzun süre banyo yapmak iyi bir sağlık işaretidir. Banyo sırasında sabun kullanılması eski bir ilişkiyi yenileyeceğiniz anlamına gelir.